Nowy spot reklamowy gry Star Wars Battlefront z udziałem Sony

Premiera gry Star Wars Battlefront już za rogiem i chyba wiemy o tej grze absolutnie wszystko. Tytuł został włączony również do kampanii marketingowej firmy Sony – przygotowano nowy spot telewizyjny.

Amerykański oddział firmy Sony PlayStation przygotował efektowną reklamę telewizyjną gry Star Wars Battlefront jednocześnie promując konsolę PlayStation 4. Popularność gry studia DICE jest na tyle ogromna, że również japoński koncern zdecydował się wykorzystać nieco popularności Battlefronta, aby podpromować swoją konsolę fajnym spotem reklamowym.

Materiał wideo został przygotowany nieco sentymentalnie, bowiem główny bohater nagrania wspomina lata młodości, kiedy to marzył o byciu jednym z bohaterów uniwersum Star Wars. W tym miejscu można napisać, że nie on jeden, a teraz przecież wszyscy będziemy mogli osobiście wcielić się w bohatera tego epickiego konfliktu.

Oczywiście spot reklamowy nie ma zbyt wiele wspólnego z tym, jak w rzeczywistości wygląda gra Star Wars Battlefront. Jest to zlepek typowych animacji, który jest oczywiście efektowny, ale jeżeli chcecie zobaczyć gameplay, to zapraszam pod ten adres. 

Gra Star Wars Battlefront pojawi się na rynku już z dniem  19 listopada na Playstation 4, Xbox One oraz pecetach. Po której stronie mocy się opowiecie tym razem?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MtW7eXg-ZPY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f675959a7f97711da1cd9d”]

Written By
More from Patryk

Sprawdźcie nowe samochody wchodzące w skład DLC do Driveclub

Obszerna galeria z gry Driveclub pojawiła się w sieci. Screeny przedstawiają efektowne...
Read More