Nowy snajper zapoluje w Afryce!

W sieci pojawił się ciekawy zwiastun gry studia Rebellion. Sniper Elite III: Africa przeniesie nas do ciepłych krajów, oczywiście z karabinem w dłoniach. Sniper Elite III

 

Gra koncentruje się przede wszystkim na misjach snajperskich, podczas których naszym zadaniem jest wyeliminowanie konkretnych celów z dużego dystansu. Sniper Elite III: Africa ponownie zabiera nas na tyły frontu drugiej wojny światowej, gdzie do wykonania czeka szereg ciekawych, skradankowych misji. Jak wiadomo, ta seria opiera się w głównej mierze o celne strzały i ich akcentowanie (bullet-cam). Zmianie nie uległa postać głównego bohatera – jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych. Twórcy obiecują szereg misji, nad którymi pracują w pocie czoła od dłuższego czasu.

Generalnie, Sniper Elite III: Africa to gra jednoosobowa, ale znajdzie się tutaj również tryb wieloosobowy. Na poniższym filmiku widzimy zmiany w grafice i poszerzenie terenu działania. Misja zapowiadają się na ciekawe, zważywszy na fakt bujnej roślinności, drzew i ruin budynków, w których łatwo się ukryć przed oddaniem strzału. Na nazistów zapolujemy w przyszłym roku, poniżej jakże gorący zwiastun.

Written By
More from konadmin

Hideo Kojima nadzoruje prace nad Zone of Enders HD!

Hideo Kojima to mistrz, którego przedstawiać nikomu nie trzeba. Potwierdził on ostatnio,...
Read More