Nowy snajper zapoluje w Afryce!

W sieci pojawił się ciekawy zwiastun gry studia Rebellion. Sniper Elite III: Africa przeniesie nas do ciepłych krajów, oczywiście z karabinem w dłoniach. Sniper Elite III

 

Gra koncentruje się przede wszystkim na misjach snajperskich, podczas których naszym zadaniem jest wyeliminowanie konkretnych celów z dużego dystansu. Sniper Elite III: Africa ponownie zabiera nas na tyły frontu drugiej wojny światowej, gdzie do wykonania czeka szereg ciekawych, skradankowych misji. Jak wiadomo, ta seria opiera się w głównej mierze o celne strzały i ich akcentowanie (bullet-cam). Zmianie nie uległa postać głównego bohatera – jest nim Karl Fishburne, czyli strzelec wyborowy pracujący dla dowództwa amerykańskich sił zbrojnych. Twórcy obiecują szereg misji, nad którymi pracują w pocie czoła od dłuższego czasu.

Generalnie, Sniper Elite III: Africa to gra jednoosobowa, ale znajdzie się tutaj również tryb wieloosobowy. Na poniższym filmiku widzimy zmiany w grafice i poszerzenie terenu działania. Misja zapowiadają się na ciekawe, zważywszy na fakt bujnej roślinności, drzew i ruin budynków, w których łatwo się ukryć przed oddaniem strzału. Na nazistów zapolujemy w przyszłym roku, poniżej jakże gorący zwiastun.

Written By
More from konadmin

Oficjalna premiera PS Vita -Wideorelacja

21.02 na godzinę 21:00 Sony Playstation zaprosiło nas na oficjalną premierę najnowszej...
Read More