Nowy Resident Evil i Call of Duty: Black Ops 3 w tym roku?

W sieci pojawiły się interesujące informacje z obozu SuperData. Prezes firmy stwierdził, że w tym roku otrzymamy nowe Resident Evil i Call of Duty: Black Ops 3.

Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.
Resident Evil to marka, która pojawiła się na wielu platformach i przez lata była uważana za najlepszy survival horror w branży.

Resident Evil: Revelations 2 nie wszystkim przypadło do gustu, ale Capcom może mieć na ten rok jeszcze jednego asa w rękawie. Zdaniem przedstawiciela firmy SuperData jeszcze w tym roku na rynku pojawią się dwie wielkie premiery – kolejna odsłona Resident Evil oraz Call of Duty: Black Ops 3. Ciężko wyrokować, na co bardziej czekamy!

W najnowszym raporcie firmy analitycznej SuperData pojawiły się sensacyjne informacje na temat kolejnej odsłony Resident Evil. Bardzo prawdopodobne, że mowa właśnie o siódmej odsłonie cyklu. Po sukcesie Resident Evil HD Remastered, ale również premierze Resident Evil: Revelations 2 firma Capcom może być zdecydowana dalej eksploatować swoją zasłużoną markę. Siódma odsłona serii powinna jednak nieco odpuścić klimaty typowych gier akcji, a skoncentrować się na typowym horrorze.

W przypadku Call of Duty: Black Ops 3 również trudno wyrokować, ale Activision potrafi zaskoczyć. Obie firmy na chwilę obecną nie komentują wspomnianych rewelacji, ale z pewnościa w nadchodzących tygodniach, szczególnie w trakcie E3 2015, poznamy plany obu gigantów.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/resident_evil_6/news/this_video_games_research_company_says_a_new_resident_evil_is_releasing_this_autumn.html]

Czekam na powrót Jill Valentine!
Czekam na powrót Jill Valentine!
Written By
More from Patryk

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Titanfall ponownie na szczycie

Firma Chart Track przygotowała dla nas zestawienie najlepiej sprzedających się gier w...
Read More