Nowy, przerażający zwiastun Silent Hills

Hideo Kojima udostępnił graczom nową zajawkę Silent Hills w wersji na konsole nowej generacji. Autorzy gry nie potwierdzili jednak konkretnej daty premiery.

Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.
Hideo Kojima to japoński producent gier wideo, który zasłynął z marki Metal Gear Solid.

Firma Konami zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiła nowy trailer gry Silent Hills. Zwiastun jest króki, ale przepełniony mrokiem, przemocą oraz tajemniczą atmosferą. Opublikowany materiał nie przedstawia nam rozgrywki właściwej, ale koncept i założenia całego projektu, koncentrując się głównie na jego stylistyce.

Najnowsze dzieło Hideo Kojimy jest jedną, wielką tajemnicą. Nie ujawniono konkretnej daty premiery, platform docelowych (najpewniej konsole nowej generacji) czy też konkretnych informacji dotyczących scenariusza gry. Opublikowamy zwiastun potwierdza jednak moje przekonania, że Silent Hills w wykonaniu Hideo Kojimy będzie czymś wyjątkowym.

Miejmy nadzieję, że już w niedługim czasie otrzymamy szczegółowe informacje na temat platform docelowych, przybliżonej daty premiery gry oraz otoczki fabularnej. Jedno jest pewne – grę cechuje niesamowity klimat!

Written By
More from Patryk

Dark Souls 3 z okładką i piękną galerią screenów

Dark Souls 3 to wielka zapowiedź, która została oficjalnie ujawniona na wczorajsze...
Read More