Nowy numer Secret Service już w kioskach!

Magazyn Secret Service trafił na półki sklepowe na terenie całego kraju. Gracze powinni się zainteresować tym klasycznym projektem w nowej formule.

Wynik zbiórki pieniędzy na PolakPotrafi robi wrażenie!
Wynik zbiórki pieniędzy na PolakPotrafi robi wrażenie!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych papierową prasą o grach wideo w naszym kraju. W oficjalnej sprzedaży pojawił się najnowszy numer klasycznego magazynu o grach wideo Secret Service. Po kilkunastu latach znana ekipa wraca z nową siłą, energią oraz nowymi redaktorami. Tego nie powinniście przegapić.

”Mamy wtorek, 30 września 2014. Dziś skoro świt będzie można rozpocząć poszukiwania Secret Service w punktach detalicznej dystrybucji prasy. Mamy powody do dumy i zadowolenia, kawał roboty został wykonany. Pierwsze wydanie po reaktywacji otrzymuje numer 97., ma objętość 100 stron i jest dostępne w cenie detalicznej 14,50 PLN w łącznym nakładzie 50.000 egzemplarzy. W środku poza recenzjami natkniecie się na reportaże, wywiady, materiały przekrojowe oraz felietony. ” – oficjalny komunikat redakcji.

Nowy magazyn Secret Service będzie wydawany w tradycyjnej formie (papierowy), jego przygotowaniem zajmą się Piotr Mańkowski – Redaktor Naczelny, oraz Waldemar Nowak. Czasopismo będzie wydawane pod tą samą nazwą co przed laty. Wydawca posiada pełnię praw licencyjnych do tego periodyku. Czasy się jednak nieco zmieniły, toteż format zostanie dopasowany do dzisiejszych standardów. Mowa tutaj o dużej ilości publicystyki, felietonów, jak również różnego typu artykułów tematycznych oraz rozprawek w stylu klasyki.

Zdjęcia pierwszego numeru magazynu po reaktywacji możecie zobaczyć poniżej. Już dzisiaj pojawił się on w kioskach i salonikach prasowych na terenie naszego kraju. Jesteście zainteresowani?

Warto się zainteresować!
Warto się zainteresować Secret Service…
...bowiem znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych materiałów i recenzji...
…bowiem znajdziecie tutaj mnóstwo ciekawych materiałów i recenzji…
...oraz mnóstwo wspomnień sprzed kilkunastu lat!
…oraz mnóstwo wspomnień sprzed kilkunastu lat!
Written By
More from Patryk

F1 2015 – premiera zostanie opóźniona, ale mamy gameplay

Premiera gry F1 2015 zostanie przesunięta, ale na otarcie łez gracze otrzymali...
Read More