Nowy, niezwykle klimatyczny zwiastun Bloodborne trafił do sieci

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Do sieci trafił nowy, klimatyczny zwiastun.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Japońskie studio znane jest z tego, że ich gry odznaczają się niezwykłym klimatem. Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w przypadku Bloodborne. Twórcy opublikowali nowy zwiastun, z którego gęsty, mroczny klimat wylewa się litrami.

Poniższy materiał nie pokazuje zbyt wiele czystej rozgrywki, jednakże sprawia, że nawet Ci, którzy na najnowszą grę From Software nie czekają, zainteresują się tą produkcją. Widać, że Japończycy doskonale wiedzą co robią, a w budowaniu klimatu osiągnęli chyba mistrzostwo.

Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w 30 klatkach na sekundę.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Ubisoft komentuje przecieki z Watch Dogs.

Premiera Watch Dogs już za tydzień, a tymczasem w sieci pojawiają się...
Read More