Nowy Need for Speed będzie wymagał stałego połączenia z internetem

Wygląda na to, że nowa odsłona Need for Speed będzie wymagała stałego połączenia z internetem, aby móc ścigać się po wirtualnych trasach.

Ghost Games ogłosiło na Twitterze, że najnowsza odsłona popularnego cyklu Need for Speed będzie wymagała stałego połączenia z internetem, aby móc grać. Reboot Need for Speed zapowiada się znakomicie, ale dlaczego wymaga połączenia z siecią?

need for speed mustang

Tryby multiplayer w grach wideo są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. W sumie to dla nich wielu graczy kupuje wybrane gry (patrz Battlefield, Call of Duty). Gameplay z Need for Speed wymaga połączenia z internetem, ale to będzie się opłacało graczom.

Twórcy podkreślają, że dzięki stałemu połączeniu z siecią będą w stanie na bieżąco aktualizować grę, dorzucić mnóstwo fajnych funkcjonalności, listy rankingowe, autolog i tym podobne. Za pośrednictwem internetu nowy Need for Speed ma być najlepszą odsłoną w historii.

Połączenie z internetem w trakcie rozgrywki ma pozwolić, aby w pewnych momentach to Wasi znajomi stali się częścią narracji. Dla przykładu: w wyścigach będą mogli brać udział ich ”duchy”, jeżeli tylko ukończyli dany wyścig, ale również oni sami.

Ghost Games ze stanowczością podkreśla, że w nowym Need for Speed pojawi się rozbudowany tryb kariery dla pojedynczego gracza. To pewnie uspokoi fanów tej marki, ale warto pamiętać, że nowinki technologiczne mogą być całkiem pozytywne. W szczególności dzięki stałemu połączeniu z internetem.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/05/need-for-speed-to-require-online.html]


[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]
Written By
More from Patryk

E3 2015 – Horizon: Zero Dawn nową grą od Guerilla Games

Horizon: Zero Dawn to kolejna gra, która zaszczyciła swoją obecnością targi E3...
Read More