Nowy model Xbox One i premiera w Polsce w październiku?

W sieci opublikowano informacje, jakoby nowe modele konsoli Xbox One trafiły na rynek w sezonie jesiennym tego roku, informacje te dotyczą również premiery konsoli w naszym kraju.

Firma Microsoft zajmuje się dystrybucją oprogramowania, produkcją urządzeń mobilnych oraz konsol stacjonarnych.
Firma Microsoft zajmuje się dystrybucją oprogramowania, produkcją urządzeń mobilnych oraz konsol stacjonarnych.

Polska nie załapała się do grona krajów, które oficjalnie zajęły się dystrybucją nowej konsoli Microsoftu. Tak chłonny i związany rynek jak Polska, musi poczekać kilkanaście miesięcy na premierę Xbox One. Dziennikarze serwisu The Verge opublikowali ciekawy raport, z którego wynika, że nowe modele Xbox One są już projektowane i gotowe do testów. Korporacja planuje wydać nowy model konsoli już w październiku tego roku. Sprzęt będzie perłowo biały (zdjęcia poniżej), jak również w sprzedaży znajdzie się edycja limitowana, w której skład wchodzić będzie Titanfall. Według informacji zawartych w publikacji The Verge, gigant z Redmond szykuje się do aktualizacji oprogramowania – dopracowania chatów, party-chatu, oraz funkcjonalności społecznościowych. W listopadzie możecie spodziewać się edycji konsoli, której pamięć sięgać będzie 1Tb, w testach jest też sprzęt budżetowy, nie posiadający napędu Blue-Ray. Do naszego kraju konsola powinna trafić dopiero w październiku, a więc oczekiwanie na hity pokroju Forza Motorsport 5 przedłuży się o kolejne kilka miesięcy.

Poniżej możecie rzucić okiem na przygotowywane projekty konsol, są to autentyczne zdjęcia, a więc takich opcji kolorystycznych możecie wyczekiwać za kilka miesięcy na rodzimych półkach sklepowych. Zadowoleni czy zniesmaczeni informacjami z obozu Redmond?

titanfall xbox one white xbox one white xo

Written By
More from Patryk

Tak, Assassin’s Creed Syndicate będzie wyposażone w mikrotransakcje

Firma Ubisoft potwierdziła, że w grze Assassin’s Creed Syndicate pojawią się mikrotransakcje...
Read More