Nowy materiał wideo dotyczący gry Obcy: Izolacja – The Cast of Alien

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Obcy: Izolacja. Zwiastun ”The Cast of Alien” przedstawia proces pracy nad tytułem firmy Creative Assembly.

Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?
Obcy: Isolacja pojawi się przede wszystkim na PlayStation 4 oraz Xbox One. Czy będzie to powrót wielkiej marki do branży gier wideo?

Autorzy gry Obcy: Izolacja udostępnili w sieci nowy materiał prezentujący przebieg prac nad najnowszą odsłoną legendarnej serii. Na poniższym zwiastunie możecie naocznie sprawdzić, w jaki sposób Creative Assembly współpracuje z legendarnymi aktorami, którzy wcielali się w bohaterów kinowego oryginału.

„The Cast of Alien” to kolejny materiał filmowy pokazujący pracę przy grze Obcy: Izolacja. Zawiera on wywiady z aktorami grającymi główne postacie w filmie z 1979 roku „Obcy – Ósmy pasażer Nostromo”, w reżyserii Ridleya Scotta. Zdobywczyni Oscara Sigourney Weaver (Ellen Ripley), Tom Skerritt (Dallas), Veronica Cartwright (Lambert), Harry Dean Stanton (Brett) I Yaphet Kotto (Parker) rozmawiają na temat ponownego odtworzenia swoich ról na potrzeby gry i dziedzictwie jednego z najważniejszych cykli horrorów w historii.

Alien: Isolation to nowa gra osadzona w uniwersum filmowym Obcego, która trafi na konsole nowej generacji, ale również na PlayStation 3 i Xboksa 360. Gra ma trafić do oficjalnej sprzedaży już 7 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Grand Theft Auto: Vice City odtworzone w Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto: Vice City to jedna z najlepszych gier z tej...
Read More