Nowy, magiczny zwiastun Ori and the Blind Forest

Ori and the Blind Forest to unikatowa, dwuwymiarowa gra platformowa, za którą odpowiedzialne jest Moon Game Studios. Do sieci trafił nowy zwiastun tej produkcji.

Baśniowy klimat, to znak rozpoznawczy Ori and the Blind Forest.

Gry platformowe, to ostatnio bardzo popularny gatunek i widać, że przeżywają one swój rozkwit. W ostatnim czasie pojawił się na rynku sporo takich gier, świetnym przykładem są produkcje Ubisoftu, czyli Child of Light oraz Valiant Hearts: The Great War.

Ori and the Blind Forest bez wątpienia jest jedną z najciekawszych gier tego gatunku w ostatnim czasie. Microsoft z okazji zbliżającej się premiery postanowił opublikować nowy zwiastun, który urzeka swoją magią i kolorami. Rzućcie okiem.

Miła dla oka i magiczna grafika, to bez wątpienia spory atut najnowszej produkcji Moon Game Studios. Trzeba przyznać, że Ori urzeknie niejednego gracza swoją oprawą audiowizualną.

Ori and the Blind Forest zmierza na najnowszą konsolę Microsoftu, czyli na Xboksa One, a także na komputery osobiste. Tytuł ten ma działać w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Premiera gry zaplanowana jest na 11 marca.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę premiery filmu Uncharted

Jak dobrze wiemy od kilku tygodni pracę nad filmową adaptacją przygód Nathana...
Read More