Nowy łowca wkracza do gry Evolve – zobacz go na zwiastunie

Jeżeli jeszcze nie zapomnieliście o kooperacyjnym Evolve, to warto sprawdzić najnowszą aktualizację, która wprowadzi zupełnie nową bestię do rozgrywki.

Firma 2K oraz Turtle Rock Studios poinformowały wczoraj w nocy o dodaniu nowego łowcy do gry Evolve, a także nowy tryb aren. Jack, nowy Trapper, dostępny jest osobno lub jako część pakietu Hunting Season 2, w którego skład wchodzi również Lennox (klasa Assault), nowy potwór oraz dwoje dodatkowych łowców, którzy zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Jack, bo to o nim mowa, dołącza do zespołu postaci Evolve wraz z nowym zestawem umiejętności i broni. Jack posługuje się dwoma pistoletami i jest w stanie tropić oraz więzić potwora za pomocą zhakowanej satelity, która pozwala mu lokalizować przeciwników. Używa też rękawic repulsorowych, dzięki którym może zatrzymać atak potwora.

Murder Pits to nowa, darmowa mapa, która zawiera gigantyczny stadion zaprojektowany specjalnie do trybu aren. Każda arena zawiera unikalne wyzwanie dla graczy, takie jak:

  • Jail” – groźne okazy natury, które zostają wypuszczone na wolność przy losowym otwieraniu drzwi
  • Outhuse” – prosta arena w której przewaga wysokości ma kluczowe znaczenie
  • Quarry” – wysokie i ciasne otoczenie pełne pomieszczeń
  • Saloon” – seria pomieszczeń otaczających staw z zabójczym Tyrantem
  • Luaghter House” – dwie komntay oddzielone ścianą, a przejście pomiędzy nimi zostać otwarta tylko przez gracza kierującego potworem

Dodatkowo ekipa Turtle Rock Studios wprowadziła do gry mechanikę zwaną Hunt 2.0. Wprowadza ona znaczące poprawki do popularnego trybu Hunt wraz z usprawnionym matchmakingiem, ulepszonymi leaderboardami i wieloma innymi poprawkami.

[informacja prasowa]

 

Written By
More from Patryk

Scenariusz Final Fantasy VII Remake może się różnić od oryginału

Remake Final Fantasy VII to największa bomba na E3 w ostatnich latach....
Read More