Nowy Killzone w drodze, a zapewnia nas o tym samo Guerilla Games

Guerilla Games pracuje aktualnie nad grą Horizon: Zero Dawn, ale firma absolutnie nie zapomina o swojej flagowe serii Killzone. Już wkrótce zapowiedź kolejnej odsłony.

Firma Guerilla Games jest znana głównie ze swojej mrocznej i popularnej serii strzelanin Killzone. Na E3 2015 holenderski producent zdecydował się na ujawnieni nowego IP w postaci Horizon: Zero Dawn.

Należy zadać sobie pytanie: co dalej z kluczową dla PlayStation marką Killzone?

Guerilla Games wypuściła na początku życia PlayStation 4 grę Killzone: Shadow Fall, która pod względem oprawy graficznej nie ma sobie równych. Wielu graczy uważa jednak, że nie jest to najlepsza odsłona serii w historii i dlatego producent będzie pracował nad kolejną częścią cyklu.

Przedstawiciele studia Guerilla Games uspokajają fanów marki. Gra powstanie i niebawem zostanie zapowiedziana. Aktualnie firma zajmuje się produkcją Horizon: Zero Dawn, toteż nie może zaangażować się aż tak bardzo w produkcję nowego Killzone’a.

Dobrze wiedzieć, że start nowego IP wcale nie skreśla świetnej serii strzelanin ekskluzywnych na PlayStation. Killzone to klasa sama w sobie i należy markę rozwijać.

[dzięki – http://www.thegamescabin.com/guerrilla-games-were-busy-working-on-horzion-but-killzone-is-waiting/#.VYVJ7_ntmko]

Killzone_shadow_fall_ps4

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Szczegóły wydania pudełkowego gry Resident Evil Revelations 2

W sieci udostępniono informacje dotyczące pudełkowego wydania gry Resident Evil: Revelations 2,...
Read More