Nowy interaktywny trailer do gry Evolve

Evolve to pierwszoosobowa gra akcji stworzona przez twórców Left 4 Dead. Autorzy gry, studio Turtle Rock, opublikowali w sieci nowy, interaktywny zwiastun. Gra trafi tylko na konsolę PlayStation i Xbox One.

evolve-banner
Twórcy dwóch części Lef 4 Dead pracują od dłuższego czasu nad nowym, multiplayer’owym projektem. W sieci pojawił się interaktywny zwiastun Evolve.

2K Games opublikowało dzisiaj nowy, interaktywny trailer do gry Evolve. Przedstawia on zmagania 4 łowców i potwora z perspektywy każdej postaci. Evolve doskonale łączy rozgrywkę dla wielu osób w trybie rywalizacji i współpracy – oto drużyna czterech łowców musi zmierzyć się z pojedynczym potworem kontrolowanym przez innego gracza. Akcja gry toczy się na odległej planecie w dalekiej przyszłości, a gracze polują na swoją zwierzynę w wypełnionych adrenaliną starciach „4 na 1”. Osoby występujące w roli czterech łowców obserwują akcję Evolve z perspektywy pierwszej osoby i muszą ze sobą współpracować, podczas gdy gracz sterujący potworem dysponuje widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Całość gwarantuje niepowtarzalną rozgrywkę dostępną wyłącznie w Evolve. Gra będzie dostępna jesienią na Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery PC w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Written By
More from Patryk

PlayStation 4 – premiera w Japonii już za kilka godzin

Japonia szykuje się na premierę PlayStation w swoim kraju. Sony organizuje ogromną...
Read More