Nowy Hitman przesunięty na rok 2016 przez IO Interactive

IO Interactive przesuwa datę premiery nowego Hitmana. Gra nie pojawi się na rynku w tym roku, tytuł musi zostać dopracowany a otrzymamy go dopiero w 2016, a dokładnie w marcu przyszłego roku.

Hitman na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych miał pojawić się jeszcze w grudniu tego roku. Tak się jednak nie stanie, bowiem firma IO Interactive potrzebuje najwyraźniej jeszcze trochę czasu na dopracowanie tej produkcji. Nowa data premiery gry Hitman to marzec 2016, zatem fani Agenta 47 będą musieli poczekać na jego przybycie jeszcze kilka miesięcy.

IO Interactive chcą być absolutnie pewni, że udostępniona gra będzie pozbawiona jakichkolwiek błędów oraz dopracowana w każdym calu. Dodatkowe miesiące mają pozwolić twórcom gry wprowadzić jeszcze większą zawartość oraz przygotować więcej atrakcji dla graczy, a może nawet i jeszcze większe lokacje do zwiedzania. Oto oficjalny komunikat IO Interactive w tej sprawie:

”Jako IO Interactive chcemy się upewnić, że oferujemy najlepszą możliwą jakość, podjęliśmy więc trudną decyzję o przesunięciu premiery. Dodatkowe miesiące spędzone na produkcji gry pozwolą nam wprowadzić więcej zawartości niż planowaliśmy, a później lepiej wspierać i rozwijać grę kolejnymi aktualizacjami.”

Hitman na PlayStation 4 i Xbox One ma być niezwykle świeżą i rozbudowaną produkcją. Twórcy wielokrotnie podkreślali, że będzie to ”największy”, dosłownie i w przenośni, Hitman w historii cyklu. Wątpliwości wzbudza jedynie model dystrybucji nowej odsłony popularnego cyklu. Na wstępie otrzymamy tylko część zawartości z gry, aby później Square Enix (wydawca) publikował kolejne rozdziały cyfrowo.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=LVqxMCZ3u6k” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56025821c70ac51c037f3643″]

Written By
More from Patryk

Nowe fragmenty rozgrywki z Hyrule Warriors na Wii U

Nintendo zamieściło w sieci kolejne materiały promocyjne dla gry Hyrule Warriors. Po...
Read More