Nowy gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon – zobacz zadanie poboczne

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra studia CD Projekt RED na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Tytuł otrzymał kolejny gameplay przedstawiający eksplorację świata oraz walkę.

Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!
Czekaliśmy na Wiedźmin 3: Dziki Gon i już jest na ostatniej prostej!

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już w przyszłym miesiącu. Jest to jedna z najgorętszych premier tego roku. Długo na ten tytuł czekaliśmy, warto jest więc jeszcze raz zobaczyć go w akcji.

Na oficjalnym kanale Xboksa pojawił się kolejny gameplay z gry CD Projekt RED. Kilka minut z gry pozwala nam sprawdzić eksplorację świata oraz walkę. Co ciekawe, w tym przypadku możecie zobaczyć przebieg jednej z pobocznych misji. Geralt podróżuje konno po świecie gry, może rozmawiać z postaciami niezależnymi i wykonywać od nich dodatkowe zadania. W wielu przypadkach przydaje mu się ”zmysł łowcy”, dzięki któremu jest w stanie szukać śladów w otoczeniu.

Poniższy film to również dowód na to, że CD Projekt RED potrafią robić świetną grafikę za pomocą REDenginge. Oświetlenie w nocy wygląda świetnie, niewiele widać, a stwory czekają na naszego bohatera w ukryciu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku już 19 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

[dzięki – YouTube]

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima odchodzi z Konami, jego studio Kojima Production również zostaje przemianowane

Hideo Kojima kończy współpracę z firmą Konami po wielu latach sukcesów i...
Read More