Nowy gameplay z gry Street Fighter V na PlayStation 4

PlayStation 4 w przyszłym roku otrzyma mocarną grę ekskluzywną z gatunku bijatyk. Street Fighter V od firmy Capcom w ”praniu” wygląda znakomicie.

W sieci pojawił się najnowszy trailer gry Street Fighter V zapowiedzianej na PlayStation 4 (oraz komputery PC). Tytuł otrzymał krótki materiał wideo przedstawiający samouczek (tutorial).

Bijatyki to gatunek gier wymagający niesamowitej zręczności, wiedzą o tym wszyscy fani Tekkena czy Street Fightera. Wysoki poziom zręczności i wiedzy potrzebny do dobrej zabawy z bijatykami często bywa czynnikiem odstraszającym początkujących graczy, dlatego też w grze zastosowano konkretny tutorial. Capcom planuje wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy niezaznajomionych z tematem, a więc samouczek pozwoli nam poznać wszystkie podstawowe techniki i zawiłości systemu walki Street Fighter V w przyjemny sposób.

Na profilu Capcomu pojawił się właśnie najnowszy fragment rozgrywki przedstawiający tutorial do gry. Niestety, gameplay dostępny jest jedynie w języku japońskim, ale i tak jest szansą sprawdzenia, w jak zaawansowanym stopniu są prace nad piątą odsłoną kultowego cyklu oraz z jakim pietyzmem przygotowano charakterystyczną oprawę graficzną gry.

Street Fighter V zostało zapowiedziane dopiero na przyszły rok, ale już teraz wzbudza duże emocje i oczekiwania. Ciekaw jestem starcia gry Capcomu z superprodukcją Namco w postaci Tekken 7. Jak myślicie, która bijatyka zwycięży?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EcD5XJl9lw4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56334e35afdd55437cef644f”]

Written By
More from Patryk

Uncharted 4: A Thief’s End ma być grą z otwartą strukturą świata

Uncharted 4: A Thief’s End będzie jeszcze bardziej otwartą grą w stosunku...
Read More