Nowy gameplay z gry Batman: Arkham Knigh zachwyca

W sieci udostępniono kolejny gameplay z gry Batman: Arkham Knight, która już w przyszłym tygodniu będzie dostępna w sklepach na terenie naszego kraju.

Po długich latach oczekiwań jesteśmy już kilkadziesiąt godzin przed premierą znakomitego Batman: Arkham Knight. Jak wiecie, gra zbiera niemniej znakomite oceny u zagranicznych recenzentów, ale dziś możecie zobaczyć kolejny gameplay na PlayStation 4.

Oczywiście Batman: Arkham Knight dołączy do tych gier, które w momencie swojej premiery otrzymają tak zwany ”Day One patch”, czyli aktualizację wprowadzająca kilka usprawnień do rozgrywki.

Patch w dniu premiery waży aż 3,5 GB, ale wprowadza kilka znaczących usprawnień, między innymi zwiększoną wydajność gry, poprawioną stabilność, funkcję Rival Points, klasyczny strój Batmana i wiele pomniejszych usprawnień.

Najważniejsze jest jednak to, że nowy materiał z cyklu Batman: Arkham Insider robi bardzo dobre wrażenie. Gra Batman: Arkham Knight jest ogromna, daje dużo możliwości, pozwala dowolnie eksplorować mroczne Gotham City oraz efektownie walczyć z oprychami. Biorę w ciemno, a Ty?

batman-arkham-origins

Written By
More from Patryk

Dodatki DLC do Titanfall za darmo do pobrania na Xbox Games Store

Dodatki DLC do gry Titanfall na Xbox One oraz Xboksa 360 chwilowo...
Read More