Nowy gameplay z gry Batman: Arkham Knigh zachwyca

W sieci udostępniono kolejny gameplay z gry Batman: Arkham Knight, która już w przyszłym tygodniu będzie dostępna w sklepach na terenie naszego kraju.

Po długich latach oczekiwań jesteśmy już kilkadziesiąt godzin przed premierą znakomitego Batman: Arkham Knight. Jak wiecie, gra zbiera niemniej znakomite oceny u zagranicznych recenzentów, ale dziś możecie zobaczyć kolejny gameplay na PlayStation 4.

Oczywiście Batman: Arkham Knight dołączy do tych gier, które w momencie swojej premiery otrzymają tak zwany ”Day One patch”, czyli aktualizację wprowadzająca kilka usprawnień do rozgrywki.

Patch w dniu premiery waży aż 3,5 GB, ale wprowadza kilka znaczących usprawnień, między innymi zwiększoną wydajność gry, poprawioną stabilność, funkcję Rival Points, klasyczny strój Batmana i wiele pomniejszych usprawnień.

Najważniejsze jest jednak to, że nowy materiał z cyklu Batman: Arkham Insider robi bardzo dobre wrażenie. Gra Batman: Arkham Knight jest ogromna, daje dużo możliwości, pozwala dowolnie eksplorować mroczne Gotham City oraz efektownie walczyć z oprychami. Biorę w ciemno, a Ty?

batman-arkham-origins

Written By
More from Patryk

Podwójne punkty reputacji w Driveclub

Podczas rozgrywek wieloosobowych w Driveclub gracze będą mogli otrzymywać podwójne punkty reputacji,...
Read More