Nowy gameplay z Enemy Front.

ENEMY FRONT TO DZIEŁO RZESZOWSKIEGO I LONDYŃSKIEGO ODDZIAŁU FIRMY CITY INTERACTIVE. GRA UKAŻE SIĘ 10 CZERWCA TEGO ROKU NA KOMPUTERY OSOBISTE, XBOXA 360 ORAZ NA PLAYSTATION 3. Z RACJI ZBLIŻAJĄCEJ SIĘ PREMIERY TWÓRCY CORAZ CZĘŚCIEJ UDOSTĘPNIAJĄ MATERIAŁY Z GRY. 

Na rynku brakuje gier o II wojnie światowej. Czy z racji tego Enemy Front podbije serca graczy?

Pierwszoosobowe strzelaniny kojarzą się graczom głównie akcją i ciągłą wymianą ognia. Natomiast najnowszy gameplay Enemy Front niejako obala ten mit. Materiał pokazuje, jak sprytnie można podejść przeciwników i jednocześnie zostać niezauważonym przez ich kompanów. Zapewne podczas rozgrywki będziemy mieli możliwość wyboru, czy podejść przeciwników po cichu, czy wejść z hukiem od frontu. A Wy? Jakie podejście preferujecie>

Enemy Front to pierwszoosobowa strzelanina rozgrywająca się podczas II wojny światowej. Twórcy, czyli rzeszowski i londyński oddział firmy City Interactivektórzy stworzyli również świetną grę Sniper: Ghost Warrior, skupiają się głównie na Powstaniu Warszawskim. Podczas gry wcielamy się w Roberta Hawkinsa, który jest amerykańskim korespondentem wojennym. Trafia do pogrążonej w wojnie Europy, po to, by relacjonować wszystkie wydarzenia. Jego priorytety zmieniają się jednak po tym, gdy na własne oczy widzi okrucieństwo hitlerowców, przez co decyduje się dołączyć do ruchu oporu. Enemy Front powstało na silniku Cry Engine 3, który znany jest m.in z serii Crysis.

More from Mikołaj Ciesielski

Watch Dogs na Xboxa 360 będzie wymagać instalacji

Premiera gry już za miesiąc, nie licząc jednego dnia. Jesteśmy zalewani informacjami...
Read More