Nowy, fabularny zwiastun Assassin’s Creed: Unity

Ubisoft ostatenicze opublikowało zwiastun Assassin’s Creed: Unity, który przedstawia nam wiele nowych informacji na temat fabuły gry.

Assassin's Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.
Assassin’s Creed Unity oparte jest o nowy silnik graficzny, który przystosowano do PlayStation 4 i Xbox One.

Assassin’s Creed: Unity otrzymało kolejny zwiastun koncentrujący się tym razem na historii, scenariuszu oraz fabule gry. Jest to bardzo przyjemne źródło informacji na temat tego, z czym będziemy mieli do czynienia w trakcie poznawania losów Arno Doriana.

Ubisoft od dłuższego czasu promowało (?) Rewolucję Francuską, jako nowy start i nowe otwarcie dla marki Assassin’s Creed. Okazuje się, że bunt będzie tylko podłożem fabularnym dla zaprezentowania losów głównego bohatera. Protagonista wstąpi do zakonu Asasynów, chaos przetaczać się będzie po ulicach Francji, również we wcześniej wymienionej organizacji.

Producenci gry postanowili rozwiać wszelakie wątpliwości dotyczące jakości oprawy graficznej w Assassin’s Creed: Unity. Ostateczenie potwierdzono, iż rozdzielczość to 900p, a jakość animacji to 30 klatek na sekundę. Mowa tutaj oczywiście o PlayStation 4 oraz Xbox One.

Assassin’s Creed: Unity pojawi się na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 13 listopada tego roku. Ubisoft zapowiada, że będzie to największa produkcja z tej serii w historii.

Written By
More from Patryk

FIFA 16 wchodzi do oferty abonamentu EA Access na Xbox One

Już dziś można zagrać w grę FIFA 16 w ramach oferty EA...
Read More