Nowy, efektowny zwiastun nadchodzącego Project CARS

Project CARS może się pochwalić nowym zwiastunem promocyjnym na serwisie YouTube, który został opublikowany w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej części roku przez fanów motoryzacji. Tytuł imponuje wykonaniem oprawy graficznej, którą gracze mogą podziwiać na najnowszym zwiastunie gry w pełnym Full HD.

Filmik zmontowany przez twórców ze studia Slightly Mad to kompilacja ujęć prosto z rozgrywki. Gracze mogą sprawdzić w akcji samochody wyścigowe takich marek jak Mercedes, BMW, Renault, czy też bardziej egzotyczne jak Ferrari czy McLaren. Całość dopełnia świetnie przygotowana muzyka.

Trzeba przyznać, że Project CARS prezentuje się niezwykle wyśmienicie. Twórcy opublikowali poniższy zwiastun w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Premiera gry najprawdopodobniej odbędzie się gdzieś w okolicach 20 marca. Tytuł dostępny będzie tylko i wyłącznie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Należy również wspomnieć o wsparciu społeczności posiadającej Nintendo Wii U, choć na tej konsoli gra pojawi się w późniejszym terminie.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/project-cars-start-your-engines-trailer.html]

Written By
More from Patryk

Nowe szczegóły na temat Doom 4!

Autorzy gry podzielili się z nami informacjami na temat nowej odsłony legendarnej...
Read More