Nowy Doom powstaje? Dostęp do bety otrzymacie po zakupie Wolfenstein: The New Order

Bethesda ogłosiła właśnie coś bardzo ciekawego. Wolfenstein: The New Order otrzyma na dniach edycję przed premierową. Każdy kto po nią sięgnie dostanie wczesny dostęp do nowej odsłony Doom. 

b186ab4a65f32

W sieci pojawiła się całkiem intrygująca informacja z obozu Bethesdy. Okazuje się, że oba legendarne tytuły id Software otrzymały nowe życie. W przyszłym miesiącu do sprzedazy trafi Wolfenstein: The New Order – to już wiecie. Już niebawem będziecie mogli zakupić edycję przedpremierową gry, dzięki której dostaniecie wcześniejszy dostęp do …nowej odsłony Dooma. Zwykle informacje o starcie zamówień przedpremierowych na jakąś grę nie wzbudzają większych emocji. W tym przypadku jest zupełnie inaczej, ponieważ coś się w końcu w sprawie Doom ruszyło. Wydawca nie przyznaje otwarcie, że jest to czwarta odsłona serii. Pieszczotliwe nazywa projekt ”następnym Doomem”. Czy możemy liczyć na restart legendarnej marki? W sieci opublikowano świeży materiał wideo, promujący przygody agenta Blazkowicza.

Wolfenstein: The New Order to kolejna odsłona legendarnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Nad grą pracował, założony w 2009 roku, zespół deweloperski MachineGames. W nowej odsłonie gry wcielamy się ponownie w agenta Blaskowicza, który żyje w niebezpiecznych czasach. Historia Trzeciej Rzeszy nie zakończyła się tak, jak znamy to z lekcji historii. W 1960 hitlerowskie Niemcy mają się całkiem dobrze, wygrali II wojnę światową dzięki Wunderwaffe (cudownej broni) i panują nad całym światem. Blazkowicz ponownie chwyta za broń, by zmierzyć się ze swoimi odwiecznymi przeciwnikami. Gra śmiga na nowoczesnej wersji silnika id Tech 5, wykorzystywanego w innych projektach Bethesdy. Gra trafi do sprzedaży 23 maja.

Written By
More from Patryk

Czyżby Rise of the Tomb Raider szybciej na PlayStation 4, niż się tego spodziewamy?

Wiemy że gra Rise of the Tomb Raider w wersji na komputery...
Read More