Nowy bundle pack PlayStation 4 z grą Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a?

Firma Sony zapowiedziała właśnie kolejny bundle pack dla konsoli PlayStation 4. W sieci pojawił się trailer PlayStation 4 w zestawie z grą Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Jeżeli nie zakupiliście jeszcze nowej konsoli Sony, to teraz jest dobra okazja!

Japoński producent zapowiedział doskonały zestaw dla fanów przygodowych gier akcji, a w szczególności sympatyków gier studia Naughty Dog. W sieci pojawił się oficjalny trailer zestawu PlayStation 4 wraz z grą Uncharted 4: Kolekcja Nathana Drake’a.

Rzeczony bundle pack zawiera w sobie konsolę PlayStation 4 z dyskiem 500 GB oraz zestaw gier Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a. Sprzęt został wyceniony na 400 dolarów (około 1700 złotych). Dla nowych właścicieli konsoli PlayStation 4 jest to okazja na zakup konsoli z całkiem dobrymi grami, które pozwolą na wielogodzinną rozrywkę.

Dla Sony oczywiście wypuszczenie takiego zestawu na rynek przy premierze Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a jest szansą na sprzedanie kolejnych egzemplarzy PlayStation 4. Udział Sony na rynku w Europie jest przeważający, ale oczywiście zwiększenie przewagi na Xbox One za pomocą całkiem popularnej kolekcji gier z pewnością umocni pozycję japońskiej firmy na rynku.

Premiera gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a nastąpi już 7 października tylko na PlayStation 4. Jeżeli nie macie konsoli, to możecie rozpatrzyć ten zakup koniecznie sprawdzając poniższy materiał wideo.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/ps4-uncharted1.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DRj2Z3QQrdY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55caf6b1b7e78f9b323ff004″]

Written By
More from Patryk

Titanfall sprzedało się całkiem dobrze, EA podpisuje nową umowę z twórcami gry

Titanfall to ekskluzywna strzelanina akcji dedykowana konsolom Microsoftu. Agencja NPD opublikowała raport...
Read More