Nowy 20 minutowy gameplay z Bloodborne

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. Podczas trwających targów Tokyo Game Show twórcy potwierdzili oficjalną datę premiery, podzielili się również zwiastunem, a do sieci trafił już nawet 30 minutowy gameplay z tej produkcji.

Posiadaczy PlayStation 4 czeka bardzo gorący luty.

Bloodborne to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych, przez posiadaczy PlayStation 4, tytułów, które pojawią się w przyszłym roku. Dzięki możliwości wypróbowania najnowszej produkcji From Software na targach Tokyo Game Show do sieci raz po raz trafiają nowe kawałki rozgrywki z Bloodborne. Poniższy materiał trwa aż 20 minut, więc jeśli nie możecie doczekać się tej produkcji, to po prostu musicie obejrzeć poniższy film.

Poniższy materiał jest idealnym potwierdzeniem tezy, że japońskie studio nie ma zamiaru odchodzić od rozwiązań znanych z Dark Souls oraz Demon Souls, ale ulepszać je po to, aby rozgrywka była jeszcze przyjemniejsza. Wygląda więc na to, że fani produkcji From Software będą po prostu zachwyceni. Warto wspomnieć, że Bloodborne napędzane jest nowym silnikiem, który stworzony został z myślą o współpracy z PlayStation 4, co ma zaowocować wysokiej jakości efektami graficznymi. Ponadto najnowsza produkcja From Software ma działać w rozdzielczości 1080p oraz w stałych 30 klatkach na sekundę.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 6 lutego 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Bungie przedstawia nową mapę w Destiny

Destiny to najnowsza produkcja Bungie, czyli zespołu odpowiedzialnego m.in za serię Halo....
Read More