Nowości w grze FIFA 16 zaprezentowane na nowym zwiastunie

FIFA 16 doczekała się kolejnego trailera, który stara się podkreślić wszystkie zmiany, które wprowadzono w najnowszej odsłonie serii.

Firma Electronic Arts zdecydowała się opublikować nowy materiał wideo dla piłkarskiej gry FIFA 16, która zbliża się do swojej premiery. Trailer koncentruje się głownie na zmianach w mechanice oraz rozgrywce, jakich dokonano w najnowszej odsłonie serii. Dwie najistotniejsze zmiany to rozbudowany trening zawodników oraz turnieje przedsezonowe, które teraz zagoszczą do gry.

Idąc za powszechnie panującymi trendami EA Sports zdecydowało się wprowadzić turnieje przedsezonowe również do gry FIFA 16. Jest to, w rzeczywistym świecie, świetny sposób na sprawdzenie nowych zawodników, taktyki oraz zarobienie dodatkowych funduszy. Dlaczego by nie skorzystać z tego w grze FIFA 16? Teraz będziecie mogli dołączyć do wielu turniejów i zarobić dodatkowe fundusze oraz przetestować drużynę. Ponadto rozbudowany trening pozwoli na rozgrywanie wielu mini-gier, dzięki którym podniesiemy umiejętności konkretnych zawodników.

FIFA 16 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz pecetach już 24 września. Warto pamiętać o tej dacie, jak również premierze konkurencyjnego Pro Evolution Soccer 2016, które wydane zostanie w podobnym okresie. Którą z tych gier wybierzecie

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=AV3dhLjB-dU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

 

Written By
More from Patryk

Aktualizacja do Assassin’s Creed: Unity już dostępna

Aktualizacja do gry Assassin’s Creed: Unity na PlayStation 4 oraz Xbox One...
Read More