Noworoczne postanowienia twórców Dying Light

Tego jegomościa zapamiętacie na długo - uwierzcie mi.

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Twórcy przedstawili postanowienia noworoczne.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Jak widać również promocja swoich gier i zachęcanie graczy do jej zakupu nie jest dla rodzimego studia czymś obcym. Najlepiej świadczy o tym poniższy materiał.

Wiadomo, że wielu z Nas w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem stawia sobie pewne cele, które pragnie zrealizować lub postanawia zmienić coś w swoim życiu. Twórcy Dying Light wpadli na pomysł, że to świetna okazja, aby zaprezentować kolejny materiał promocyjny. „Lepiej się odżywiać”, „mniej stresu”, „znaleźć nowe hobby” to właśnie cele, które postawili twórcy z okazji Nowego Roku. Wszystko oczywiście w mrocznym, opanowanym przez zombie świecie.

Warto również wspomnieć, Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Nagrody dla najlepszych gier targów zostały rozdane

Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu na najlepsze gry tegorocznych targów Gamescom. Nagrody zostały przyznane...
Read More