Nowe zdjęcie z Metal Gear Solid V: The Phantom Baze prezentujące Mother Base

W sieci na Twitterze opublikowano kolejne zdjęcie z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Paint ukazujące Mother Base oraz Snake’a.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna oraz uznana seria gier na rynku.

Hideo Kojima na Twitterze od jakiegoś czasu przechwala się zdjęciami z odpalonej wersji Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Ostatnio mieliście okazję rzucić okiem na zdjęcia z zakrwawionym głównym bohaterem gry. Teraz Kojima wrzucił do internetu zdjęcie Snake’a na tle Mother Base.

Kojima wprowadził do swoich gier kilka kontrowersyjnych pomysłów, czego przykładem jest chociażby pamiętny ”atak na kontroler” z pierwszej odsłony serii. Teraz, na poniższym wpisie, możecie rzucić okiem na bazę główną w kolorze różowym, gdzie obok Snake’a stoi młody wilk. Znając Hideo Kojimę, kolor został dodany celowo, aby wzbudzić kontrowersje wśród graczy.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pojawi się na konsolach PS4, Xone, X360, PS3 oraz komputerach PC. Nadal czekamy na potwierdzenie daty premiery, może otrzymamy tę informację na Games Developers Conference (GDC) bądź E3 2015.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/02/metal-gear-solid-vs-picture-shows-mother-base-at-dawn-as-hideo-kojima-talks-bosses-and-tricks/]

Written By
More from Patryk

Nagrody BAFTA rozdane – grą roku The Last of Us

Jak co roku w tym okresie rozdawane są nagrody BAFTA dla produktów...
Read More