Nowe screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna odsłona znanej serii skradankowych gier akcji. Piątą część poprzedza prolog zatytułowany Ground Zeroes. Najnowsza odsłona Metal Gear Solid trafi na konsole starej generacji, PlayStation 4, Xboksa One oraz na komputery osobiste. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Czy nowa odsłona znanej na całym świecie serii odniesie sukces?

Konami zdecydowało się na opublikowanie trzech nowy screenów pochodzących z najnowszej, piąte odsłony serii tuż przed rozpoczynającymi się jutro targami E3. Niestety najnowsze obrazki nie zdradzają praktycznie nic na temat Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, choć zapewne zagorzali fani serii już zabrali się za wyszukiwanie ukrytych informacji, które być może zostały gdzieś sprytnie „przemycone” przez Hideo Kojime.

Ostatni właśnie Kojima przedstawił porównanie wielkości światów z różnych odsłon serii, jeśli jesteście zainteresowani ową wizualizacją, to zapraszam Was tutaj. Targi E3 rozpoczynają się już jutro i zapewne podczas nich zostanie podanych sporo informacji na temat The Phantom Pain. Ciekawym jest fakt, że gameplay, który zostanie przedstawiony podczas targów nie zostanie pokazany wszystkim. Do otwartej publiczności trafi jedynie 5 minutowy fragment rozgrywki, natomiast cała reszta zostanie pokazana za zamkniętymi drzwiami.

[dzięki- GameInformer]
More from Mikołaj Ciesielski

E3 2015- co przyniosą tegoroczne targi? Czyli kilka słów o moich oczekiwaniach

Targi E3 od dawna są miejscem najważniejszych zapowiedzi oraz pokazów, na które...
Read More