Nowe screeny z H1Z1

H1Z1 to gra MMO w realiach apokalipsy zombie. Za tę produkcję odpowiedzialne jest Sony Online Entertaiment. Gra zostanie oparta o model free- 2- play(gramy za darmo). Planowana data premiery to rok 2014. H1Z1 zmierza na PlayStation 4 oraz na komputery osobiste.

Sony również próbuje swych sił na rynku free to play. Zobaczymy czy uda im się to za pomocą modnego ostatnio tematu

Do sieci trafiły nowe obrazki z nowej produkcji Sony. Nie ma ich zbyt wiele, bo niestety tylko 3, a motywem przewodnim są zarażeni, czy też zainfekowani tytułowym wirusem. Jeśli zobaczyć dość długi materiał pochodzący z rozgrywki na PlayStation 4 to zapraszam tutaj. Jeśli tylko macie ochotę obejrzeć trailer H1Z1 to znajdziecie go w tym miejscu. Warto się H1Z1 interesować, ponieważ Sony wiąże z tym tytułem wielkie nadzieje. Czy to może być pierwszy, wielki sukces japońskiej firmy w gatunku Free to Play?

Akcja w H1Z1 toczy się 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Cała cywilizacja leży w gruzach, a ludzie, którzy przeżyli toczą walkę o przetrwanie. Gra rozrasta się stopniowo. Dziś podobno mamy już do dyspozycji miasteczko i dzicze wokół niego, a następnie dodano wielkie miasta. Aby ułatwić przemierzanie otwartego świata mamy do dyspozycji pojazdy naziemne i, co ciekawe, samoloty. W grze gracze sami pobierają surowce, np. drewno, a później stawiają z nich domy, czy też różnego rodzaju schrony, czy fortyfikacje obronne. Należy wspomnieć, że na każdym serwerze w grze może pojawić tysiące graczy jednocześnie. Twórcy zrezygnowali jednak z możliwości rozwoju postaci. Sony Online Entertaiment zapewnia, że H1Z1 będzie cechować się mrocznym klimatem. Gra powstała na silniku Forgelight- ten sam silnik napędza również PlanetSide 2 czy Landmark.

More from Mikołaj Ciesielski

Firma Nintendo notuje straty, sprzedaż Wii U nadal niezadowalająca

Pomimo tego, że Mario Kart 8 cały czas świetnie się sprzedaje, to...
Read More