Nowe screeny z Dragon’s Dogma Online

Capcom raczy nas nowymi screenami z Dragon’s Dogma Online. Trzeba przyznać, że tytuł ten prezentuje się dobrze, czego potwierdzeniem są nowe obrazki z gry.

Dragon’s Dogma to jedna z ciekawszych marek ostatnich lat.

 

Nowe screeny udostępnione przez twórców gry pozwalają nam przyznać się kilku aspektom Dragon’s Dogma Online. Możemy zauważyć na nich m.in. system craftingu, który w pierwotnej wersji gry był dosyć ciekawie rozwiązany. Ponadto screeny przedstawiają także potyczkę ze sfinksem oraz trollem, a jak dobrze wiemy walka z większymi przeciwnikami w Dragon’s Dogma jest jedną z największych zalet serii.

Screeny przedstawiają również system World Quest. Będą to dynamiczne zadania, które otrzymamy od jednej z postaci w grze, a dokładniej od kapłanki o imieniu Seneca. Owe zadania będą krótkimi wyzwaniami, które polegać będą np. na uratowaniu wioski przed trollem, czy też innym stworem lub ich zgrają. Codziennie dostępne będą nowe zadania, które zapewne dostarczą nam punktów umiejętności.

Japońska firma pochwaliła się również, że na PlayStation 4 gra działać będzie w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę. Warto również wspomnieć, że Dragon’s Dogma Online nie będzie posiadać osobnych serwerów dla każdej z platform, co oznacza, że gra PC- towi zagrają razem z konsolowcami na jednych serwerach.

More from Mikołaj Ciesielski

Zobaczcie jak prezentuje się Podróż na PlayStation 4

Journey, a w polskiej wersji językowej Podróż, jest już dostępna na konsoli...
Read More