Nowe screeny z Dragon Age: Inkwizycja!

Starcia ze smokami to wizytówka serii Dragon Age. Nie powinno ich zabraknąć również w trzeciej odsłonie serii.

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część znanej serii RPG. Premiera zaplanowana jest na 10 października tego roku. Gra trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One oraz na konsole starej generacji.

Czy Dragon Age: Inkwizycja spełni oczekiwania fanów serii?

W grach utrzymanych w klimatach fantasy ważne są też widoki i obszary takie jak lasy,łąki, polany, skaliste wzniesienia i tym podobne widoki. Właśnie na tym skupiają się najnowsze screeny udostępnione przez studio BioWare. Trzeba przyznać, że chyba każdemu kto zagra w Dragon Age: Inkwizyjca zdarzy się choć raz zatrzymać, by popatrzeć na widoki. Ostatnio pokazano nam mroczne budowle, które obejrzycie tutaj. Trzeba przyznać, że dzisiejsze obrazki są o wiele przyjemniejsze.

Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. Dzięki niemu twórcy mogą wykreować duże otwarte przestrzenie Targi E3 powinny przynieść nam wysyp nowych informacji na temat gry. Czekamy jednak na pierwsze, konkretne materiały wideo z rozgrywki. Jak do tej pory autorzy tylko publikują w sieci kolejne obrazki, grafiki oraz screeny. Czas na trochę akcji, czyż nie?

More from Mikołaj Ciesielski

Far Cry 4- wszystkie informacje w jednym miejscu

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest...
Read More