Nowe screeny z Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona słynnej serii pierwszoosobowych strzelanin, tym razem wyjdzie spod skrzydeł studia Sledgehammer Games. Premiera odbędzie się zapewne w tym roku, ale jak na razie brak informacji o dokładnej dacie.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Od momentu ujawnienia kolejnej odsłony Call of Duty twórcy dosłownie zalewają nas informacjami. Niedawno przedstawiliśmy Wam okładki oraz sporo informacji na temat gry. Tym razem skromniej, ponieważ tylko z dwoma nowymi screenami. Twórcy zapewniają, że najnowsza odsłona ma odznaczać się niezwykłym realizmem pod względem wizualnym, co podkreślają najnowsze, udostępnione przez twórców screeny. Co ciekawe Activision podzieliło się informacją, że nad grą pracują dwa studia. Wspomniane wcześniej Sledgehammer Games odpowiedzialne jest za wersję na komputery osobiste oraz na konsole nowej generacji, natomiast za wersję na konsole starej generacji odpowiedzialne jest nieznane z nazwy studio.

Akcja najnowszego Call of Duty rozgrywa się w przyszłości, w roku 2054. Prywatna korporacja militarna, dowodzona przez Jonathana Ironsa pragnie uratować ludzkość, która stara się stanąć na nogi po ataku wojsko i infrastrukturę. Podczas rozgrywki wcielamy się w jednego z żołnierzy, który podczas walki  korzysta z zaawansowanych technologicznie urządzeń, w tym egzoszkieletu. Dzięki temu nasz bohater potrafi biegać po ścianach, wykonywać ogromne skoki czy używać kamuflażu. Na myśl przychodzi seria Crysis oraz wydany niedawno Titanfall. Twórcy zapewniają, że podczas misji gracz będzie miał dużą swobodę i sam będzie mógł wybierać strategię walki. W najnowszej odsłonie serii zastosowano m. in nową technologię skanowania twarzy i ich animacji, przez co postacie w grze są naturalne. Będzie to pierwsza część Call of Duty, która powstawała w trzyletnim cyklu, co ma zaowocować wciągająca rozgrywką i przede wszystkim niezwykle realistyczną oprawą graficzną.

More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy zwiastun The Amazing Spider- Man 2

THE AMAZING SPIDER- MAN 2 TO KOLEJNA ODSŁONA GIER, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM...
Read More