Nowe screeny z Bloodborne. Masa broni oraz odzienia dla bohatera

Bloodborne to gra action- RPG, za którą odpowiedzialne jest japońskie studio From Software. W sieci pojawiły się nowe screeny.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Premiera Bloodborne co raz bliżej. Nie powinien więc dziwić fakt, iż do sieci trafiają nowe materiały związane z najnowszą produkcją studia Form Software. Dziś do sieci oprócz gameplayu trafiły również nowe screeny

Obrazki, które znajdziecie poniżej, przedstawiają kilka nowych broni oraz zbroi, czy też raczej ubiorów. Screeny pochodzą prosto z gry, więc nie są renderowane specjalnie na okazję przedstawienia ich szerszej publiczności. Rzućcie okiem i oceńcie jak Bloodborne prezentuje się w statycznej formie.

Widać, że twórcy gry zadbali o stronę artystyczną gry. Moim zdaniem właśnie pod względem wizualnym Bloodborne prezentuje się o wiele lepiej, aniżeli poprzednie gry From Software. Miejmy nadzieję, że również pod względem rozgrywki najnowsza produkcja japońskiego studia prezentować będzie zadowalający poziom.

Bloodborne trafi wyłącznie na najnowszą konsolę Sony, czyli na PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 24 marca 2015 roku.

 

More from Mikołaj Ciesielski

Life is Strange- sprawdźcie nowy dziennik twórców

Life is Strange to najnowsza produkcja twórców Remember Me. Najnowszy tytuł już...
Read More