Nowe screeny oraz gameplay z gry Final Fantasy XV prosto z targów TGS 2015

Nowy trailer gry Final Fantasy XV został zaprezentowany w jakości 1080p na targach Tokyo Games Show 2015. Ponadto otrzymaliśmy galerię screenów, piękną Lunę oraz pokaz jazdy na chocobosach.

Final Fantasy XV to aktualnie chyba najważniejszy projekt dla Sqare Enix. Gra przygotowywana jest od wielu lat, ale ciągle jest niezbadaną tajemnicą. Choć oczywiście mieliśmy szansę ograć demko Episode Duscae, to ”piętnastka” nadaj jest niewiadomą. Nowe światło na ten tytuł rzucają targi Tokyo Games Show 2015, gdzie ujawniono wspaniały trailer w 1080p oraz kilka screenów.

Wielu fanów Final Fantasy XV, a raczej jeszcze Final Fantasy Versus XIII obrzucało Square Enix błotem za to, że tak mało eksponuje postać Luny, czyli tej piękniejszej strony całej opowieści. Dzisiejszy trailer gry pokazuje ją, jako klasyczną ”damę w opałach”, którą łączy z Noctisem silna więź. Trailer jest przygotowany z dbałością o detale, wykonany w wysokiej rozdzielczości, a same animacje Square Enix to klasa sama w sobie.

Ponadto dzięki targom TGS 2015 dowiadujemy się nieco więcej na temat samej rozgrywki i dodatkowych aktywnościach. Opublikowano również garść screenów, na których widzimy drużynę łowiącą ryby oraz korzystającą z poczciwych chocobosów podczas podróżowania. Ciekaw jestem ich zastosowania i modelu hodowli. Chocobo to nieodzowny element każdego Final Fantasy, należy więc zadać sobie pytanie: jak znacząca będzie ich rola w grze Final Fantasyt XV?

Liczę na ten tytuł, a od jakiegoś czasu już wiemy, że pojawi się na PlayStation 4 oraz Xbox One w przyszłym roku. Wygląda na to, że będzie to rasowy sandbox i dobrze, bo Final Fantasy zasługuje na rozmach i wielowątkowość. Zapraszam do obejrzenia kilku screenów i podziwiania urody samej Luny, bo coś czuję, że będzie to jedna z najładniejszych bohaterek w grach wideo roku 2016, czyż nie?

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/final-fantasy-15-chocobo_ride.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/final-fantasy-15-fishing.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=95&v=-g1CwNw2i88″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Wiele łuków oraz tryb dnia i nocy w Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawiły się kolejne informacje dotyczące Rise of the Tomb Raider....
Read More