Nowe obrazki z Uncharted 4: A Thief’s End

W sieci opublikowano nowe obrazki koncepcyjne z gry Uncharted 4: A Thief’s End. Tytuł pojawi się tylko i wyłącznie na PlayStation 4.

PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.
PlayStation 4 otrzyma kolejną odsłonę serii przygodowych gier Uncharted.

Jeszcze wczoraj mogliśmy rzucić okiem na wpis na Twitterze przedstawiający nową, troszkę starszą postać głównego bohatera gry Uncharted 4: A Thief’s End. Dzisiaj w sieci pojawiła się bardzo interesująca galeria obrazków koncepcyjnych z gry, na których możemy zaobserwować kilka lokacji z rozgrywki.

Naughty Dog jest wyjątkowo tajemnicze, jeżeli mowa o nowych materiałach dotyczących najnowszej odsłony ich przygodowej serii. Ponad trailer z targów E3 oraz sylwetki Nathana Drake’a nie otrzymaliśmy nic więcej. Tym razem zdjęcia pochodzą z albumu Naughty Dog wydanego na 30-lecie firmy, w którym znajdują się nigdzie indziej i nigdy wcześniej nie publikowane obrazki z gry.

Obrazki możecie obejrzeć poniżej treści wpisu. Przedstawiono na nich kilka standardowych lokacji, w tym zniszczone budynki, tropikalne wyspy czy też zatopiony statek. Jakość zdjęć nie jest może najwyższa, ale oddaje pewien obraz tego, czego możemy się spodziewać w pełnej odsłonie gry.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2014/09/30/uncharted-4-a-thiefs-end-artwork-appears-in-new-artbook/]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Syndicate w prawdziwym świecie?

Jesteśmy świadkami  wielkiej premiery gry Assassin’s Creed Syndicate na PlayStation 4 i Xbox...
Read More