Nowe, obłędne grafiki z Wiedźmin 3: Dziki Gon

CD Projekt RED powoli rozkręca machinę marketingową Wiedźmin 3: Dziki Gon. W sieci, na oficjalnym forum warszawskiego studia, opublikowano nowe obrazki z rozgrywki – jest moc!

xbox-one-and-ps4-logo-banner_625x245

Na temat Wiedźmina 3 wypowiada się już coraz więcej osób ze studia CD Projekt RED, a za słowami idą czyny, w tym przypadku publikacja trzech nowych zrzutów ekranu z rozgrywki. Wiedźmin 3 to kontynuacja historii Geralta, z dwóch poprzednich części gry o tym samym  tytule. Grę produkuje krajowy developer – CD Projekt RED. Tym razem, Dziki Gon będzie mógł się pochwalić aż 30 razy większym światem niż ostatnia odsłona cyklu. Studio z Warszawy projektuje grę w swoim autorskim silniku, trzeciej generacji, RED Engine 3. Rozmiarem świata, tytuł ma przypominać obrazy Bethesdy. Nowa technologia ma ograniczyć ekrany ładowania do minimum, jak również generować wielkie, malownicze obszary. Na poniższych obrazkach jesteśmy wstanie zaobserwować, jakie środowisko jest wstanie wygenerować wspomniana wcześniej technologia. Największe wrażenie zrobił na mnie pierwszy screen, lokacja na bagnach, gdzie Geralt jest na koniu, a w oddali widać kilku wojowników – zwróćcie uwagę na efekty świetlne, które towarzyszą tafli wody na pobliskim stawie. Druga fotografia to bójka w mieście, na której widać animację bohaterów i mnogość w detale naszego protagonisty. Trzecia fotografia to popis technologiczny twórców, krajobraz po bitwie z ogromnym zamczyskiem w tle. 

Zapraszam również na nowo otwarte forum CD Projekt RED, gdzie możecie wymieniać poglądy z innymi użytkownikami, jak również cierpliwie oczekiwać na nowe materiały z gry. Poniższe screeny uświadczą Was w przekonaniu, że naprawdę jest na co czekać. Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon zostanie oficjalnie ogłoszona nie dalej jak w czerwcu tego roku, do tego czasu twórcy rozpieszczać nas będą zawartością poniżej.

The_Witcher_3_Wild_Hunt

 

The_Witcher_3_Wild_Hunt 2

 

The_Witcher_3_Wild_Hunt__Geralt_travels_through_war_ravaged_territory

Written By
More from Patryk

Gra wyścigowa DiRT 3 przenosi się na Steam z darmowym dodatkiem DLC

Gra wyścigowa DiRT 3 zostanie udostępniona na platformie Steam wraz z dodatkami...
Read More