Nowe Metal Gear Online zostanie zapowiedziane w przyszłym miesiącu

Już w przyszłym tygodniu, na imprezie The Game Awards, pojawi się zapowiedź kolejnej odsłony Metal Gear Online.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce impreza branżowa The Game Awards. Pojawi się tam mnóstwo znanych producentów, wśród których obecny będzie również znany i lubiany Hideo Kojima. Twórca marki Metal Gear zdecydował się, że właśnie na tej imprezie zapowie kolejną odsłonę Metal Gear Online.

Metal Gear Online było trybem wieloosobowym dla maksymalnie 16 graczy, którzy mogli wspólnie rozgrywać batalie w sieci. Tryb pozwalał na swobodną zabawę, rozwój bohaterów oraz stworzenie własnego żołnierza.

Tryb sieciowy w tej niezwykle popularnej serii pojawił się wpierw w Metal Gear Solid 3: Subsistence, później pojawił się w bardziej rozbudowanej formie w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriot. Ciekawe jakie nowości wprowadzi rzeczona wersja, która zostanie zapowiedziana na The Game Awards.

Jeszcze kilka słów na temat samej imprezy, która jest organizowana przez znanego dziennikarza Geoffa Keighley’a. Początek uroczystości został zaplanowany na najbliższy piątek – 5 grudnia.

Written By
More from Patryk

Lara Croft and the Temple of Osiris – dziennik dewelopera

Autorzy Lara Croft and the Temple of Osiris opublikowali w sieci materiał...
Read More