Nowe materiały z Dragon Age: Inkwizycja, czyli trochę walki, eksploracji i bohaterów

Podczas branżowej imprezy EGX London udostępniono bardzo obszerną prezentację Dragon Age: Inkwizycja. W sieci pojawiło się nagranie wideo z zapisem tego wydarzenia.

Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.
Dragon Age to aktualnie najpopularniejsze RPG w bibliotece studia BioWare.

EGX London to branżowa impreza o mniejszej skali, ale również tam pojawili się przedstawiciele BioWare celem promowania swojej najnowszej gry. Na imprezie odbyła się dłuższa prezentacja Dragon Age: Inkwizycja. Twórcy udostępnili filmik z fragmentami rozgrywki oraz zaprezentowali wiele screenów z gry.

Inkwizycja to największy projekt w dorobku studia BioWare. Wiemy już, że gra została oparta o otwartą strukturę świata Thedas. Co więcej, gracz będzie miał sposobność zarządzania własną twierdzą. To z tego miejsca będziecie mogli wysyłać rycerzy na kolejne krucjaty, to tutaj zarządza się własnym skarbcem, przydziela umiejętności oraz rozporządza ekwipunkiem.

Najnowsza odsłona serii to również wysokiej jakości oprawa graficzna. Dragon Age: Inkwizycja, jak widać na poniższej prezentacji, jest oparta o świetny silnik graficzny Frostbite 3.0. (Battlefield 4). Silnik pozwala generować ogromne światy wypełnione detalami. Jakość animacji oraz sylwetki bohaterów również zostały zaprojektowane na wysokim poziomie.

Dragon Age: Inkwizycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 18 listopada tego roku.

Written By
More from Patryk

Ryse: Son of Rome na PlayStation 4? Crytek nie ma nic przeciwko

Ryse: Son of Rome debiutowało razem z Xbox One na rynku. W...
Read More