Nowe materiały wideo z targów Taipei Game Show 2014

W Tajwanie odbywają się targi elektronicznej rozgrywki, tak zwane Taipei Game Show 2014, dzięki którym możemy obejrzeć najciekawsze, japońskie gry wideo, które trafią na rynek jeszcze w tym roku. W sieci opublikowano nowe materiały wideo z zapiskami z hal wystawowych w Tajwanie.

xbox-one-and-ps4-logo-banner_625x245

Parę dni temu opublikowaliśmy pierwsze materiały z targów Taipei Game Show 2014, które odbywają się w Tajwanie. Mieliśmy okazję przyjrzeć się takim grom jak Yakuza: Ishin czy nowej odsłonie Wolnfensteina. Tym razem japońscy dziennikarze nagrali kolejne materiały wideo, dzięki którym możemy głębiej przyjrzeć się kilku kolejnym tytułom. Umieszczono zapiski rozgrywki z Freedom Wars, kooperacyjnej gry akcji, która zmierza wielkimi krokami na PlayStation Vita. Dziennikarze pokusili się o kilka minut rozgrywki i powiem Wam, iż biblioteka gier na handhelda Sony powoli zapełnia się wartościowymi tytułami. Kolejnym materiałem jest zapis z Yaiba: Ninja Gaiden Z, które na myśl przywodzi mi klasyczne slasher sprzed lat, w których liczy się umiejętność kontroli bohatera i system zaawansowanych combosów – wygląda świetnie. Warto się przyjrzeć trzeciemu materiałowi, mianowicie grze Deception IV: Blood Ties, to charakterystyczna pozycja, dzięki której zwiedzimy setki metrów kwadratowych podziemnych lokacji, w których czeka na nas wiele pułapek i zagadek logicznych. Mamy również dla Was zapiski z klasycznej platformówki ze stajni Capcom, której tytuł brzmi Strider

Na deser przegląd hostess, które swoim wdziękiem przyozdobiły targi elektronicznej rozrywki, jak również oględny rzut oka na hale wystawowe w Tajwanie – zapraszamy!

Written By
More from Patryk

Xbox One będzie sprzedawany bez Kinecta

Xbox One to konsola Microsoftu, która posiada w zestawie sensor ruchowy Kinect....
Read More