Nowe materiały video z Freedom Wars

W sieci pojawiły się nowe materiały z Freedom Wars, grze akcji stawiającej na kooperację, zmierzającej na PlayStation Vita.

PS-Vita-1

Tytuł od początku tworzony był z myślą o konsoli PlayStation Vita, jej możliwościach technicznych oraz kooperacji. Akcja osadzona została w przyszłości, ukazując ponurą wizję świata, kiedy ludzkość żyje zamknięta za murami miast, niczym w twierdzach. Nasz bohater, jak większość ludności, zostaje skazany wieloletnim wyrokiem, mimo to nie wszystko stracone. Aby odpokutować winy jest zmuszony do walki z wielkimi potworami. Rozgrywka zaprojektowana została pod kątem zabawy w trybie kooperacji, w której uczestniczyć może maksymalnie 8 graczy. Generalnie, tytuł reprezentuje gatunek akcji, łączący w sobie elementy eksploracji otoczenia i zręcznościowy charakter rozrywki. Twórcy starali się wykorzystać potencjał konsoli PlayStation Vita, toteż wiele zależeć będzie od umiejętności okiełznania panelu dotykowego. Warstwa audio video utrzymana została w stylistyce anime, co więcej, położono wyraźny nacisk na dynamikę i widowiskowość starć.

Freedom Wars trafi na półki sklepowe dopiero w przyszłym roku, mimo to, zachęcam Was do obejrzenia poniższej prezentacji, myślę że warto, zważywszy na fakt małej ilości gier kładących nacisk na kooperację na PlayStation Vita.

Written By
More from konadmin

Fable: Anniversary na Xboxa 360 na święta!

Fable Anniversary ukaże się na Xboxa 360. Czym jest najnowsze dziecko Lionhead...
Read More