Nowe informacje na temat Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division, to aktualnie najlepiej prezentująca się gra branży elektronicznej rozrywki. Ubisoft opublikowało w sieci nowe materiały wideo na jej temat.

the division

Tom Clancy’s The Division, powstające w siedzibie Massive Entertainment, jest shooterem MMO z elementami RPG szykowanym na PlayStation 4 i Xboksa One, którego tłem jest post apokaliptyczny świat. Scenariusz gry prezentuje zwykłych mieszkańców Nowego Yorku, którzy wychodzą na ulice miasta, celem szukania schronienia, pożywienia i ocalałych. Ubisoft opublikował w sieci nowe zapiski wideo wyjaśniające zasady panujące w grze. Generalnie rzecz ujmując – The Division to gra, w której głównym celem jest przetrwanie. Na ulicach Nowego Yorku odnajdziemy użyteczny arsenał i zapasy amunicji, pokarm i czystą wodę, które stanowią wartościowy środek płatniczy wśród mieszkańców metropolii.

Ubisoft kładzie jednak nacisk na komunikację między graczami. The Division to rasowy przedstawiciel gatunku MMO. Zobowiązani będziemy do walki w grupkach, ciągłej komunikacji, rozwagi w ”szastaniu” amunicją i zawierania sojuszy. Projekt ten jest jednakże pokazem fenomenalnej technologii, jaką jest silnik graficzny nowej generacji – Snowdrop. Poniżej możecie przypomnieć sobie demo technologiczne i obejrzeć wywiad z twórcami mocarnego The Division.

Written By
More from konadmin

PS4 – typ pamięci

Sony podało informację na temat pamięci PlayStation 4...
Read More