Nowe informacje na temat Far Cry’a 4!

Far Cry 4 to jak sama nazwa wskazuje czwarta odsłona cyklu strzelanin z perspektywą pierwszej osoby. Gra jest dziełem studia Ubisoft Montreal przy współpracy z innymi zespołami Ubisoftu. Gra trafi do posiadaczy konsol nowej i starej generacji oraz komputerów osobistych 18 listopada tego roku.

Po wielkim sukcesie Far Cry’a 3 wielu fanów serii oczekuje, że kolejna część będzie jeszcze lepsza, lub przynajmniej tak dobra jak ostatnia.

Niedawno gra została zapowiedziana i od tego momentu co jakiś czas twórcy ujawniają co raz więcej informacji na tema swojej nowej produkcji. Ostatnio publikowaliśmy jakie plany ma Ubisoft względem trybu wieloosobowego w Far Cry 4. Tym razem dowiadujemy się więcej na temat głównego złego w grze, a dokładniej poznajemy jego imię oraz wiemy jak będzie nazywać się główny bohater gry, a dzięki jednemu ze sklepów poznajemy cenę przepustki sezonowej. Na platformie uPlay pojawił się opis fabuły, który jest już niestety niedostępny.

“Ukryte w majestatycznych Himalajach państwo Kyrat wiąże się z przemocą i tradycją. Wcielasz się w Ajaya Ghale’a. Wybierasz się do Kyrat, aby wypełnić wolę umierającej matki. Na miejscu znajdujesz się w środku wojny domowej, której celem jest zwalczenie reżimu dyktatora Pagan Mina”

Co do przepustki sezonowej. Podobno jej cena ma wynosić 30 dolarów, czyli około 90 złotych. Przynajmniej tak informuje sklep GameStop. Ciekawe ile osób zdecyduje się na wykupienie tejże opcji.

Far Cry 4 w pełnej krasie!
Far Cry 4 w pełnej krasie!
More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy trailer Final Fantasy XIV na PlayStation 4

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn pojawiło się już na konsoli PlayStation...
Read More