Nowe informacje na temat fabuły i bohaterów Battlefield: Hardline

Beta testy gry Battlefield: Hardline przyczyniły się do ujawnienia wielu problemów powiązanych z rozgrywką oraz mechaniką starć. Twórcy wyciągają wnioski i dzielą się z nami nowymi informacjami na temat projektu.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

W ostatnich dniach informowaliśmy o przełożeniu daty premiery gry Battlefield: Hardline. Jednym z powodów takiej decyzji miała być chęć zaprojektowania dłuższej i ciekawszej kampanii dla pojedynczego gracza. Podczas imprezy Comic-Con w San Diego ujawniono nowe informacje na temat scenariusza oraz bohaterów gry.

Za projekt odpowiedzialny jest zespół Visceral Games, który współpracuje wraz DICE w oparciu o technologię Frostbite 3.0. Obserwatorzy serwisu Polygon, którzy byli obecni na imprezie donoszą, że podczas historii poznamy dwóch praworządnych funkcjonariuszy. Zostaną oni wrobieni w pewne przestępstwo co rzutuje bezpośrednio na rozwój ich kariery. Dwójka bohaterów zostanie wtrącona za kratki, ale wydostają się i planują dorwać skorumpowanych funkcjonariuszy. 

Podczas prezentacji gry na Comic-Con autorzy gry pokazali szerszej widowni jedną z misji, w trakcie której nasi bohaterowie organizują szturm na fabrykę kokainy osadzoną na pustynnym krajobrazie. Już pierwsze zapowiedzi gry zapowiadały, że lokacje w Battlefield: Hardline będą obszerna, a w trakcie rozgrywki będziemy mogli korzystać z pojazdów.

Wygląda więc na to, że Visceral Games ambitnie i odpowiedzialnie podchodzi do tematu Battlefield: Hardline. Tytuł ma pojawić się na rynku 21 października tego roku. Gra dostępna będzie w wersjach na PlayStation 4, Xbox One, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Written By
More from Patryk

Stefani Joosten i Donna Burke śpiewają utwór z gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Gwiazdy i osoby popularne często angażują się w kampanie charytatywne. Nie inaczej...
Read More