Nowe informacje na temat Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare jest kolejną odsłoną jednego z najpopularniejszych cyklów pierwszoosobowych strzelanin. Za najnowszą część serii odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games. Twórcy opublikowali w sieci nowy materiał, w którym podają nowe informacje na temat rozgrywki wieloosobowej.

Czy najnowsza odsłona będzie sukcesem, a seria Call of Duty wróci na piedestał?

Sledgehammer Games nie zwalnia tempa i dzięki temu do sieci regularnie trafiają materiały dotyczące ich najnowszej produkcji, czyli Call of Duty: Advanced Warfare. Ostatnio zaprezentowano nam kawałek rozgrywki pochodzącej z kampanii dla jednego gracza, nic więc dziwnego, że tym razem twórcy postanowili skupić się na trybie multiplayer i w najnowszym materiale skupia się właśnie na zabawie w sieci, a dokładniej na broniach, którymi będziemy mogli posługiwać się na wirtualnym polu bitwy. Rzućcie okiem.

Okazuje się, że w najnowszej odsłonie Call of Duty w dniu premiery dostępnych będzie 350 egzemplarzy broni, których użyjemy podczas sieciowych potyczek z innymi graczami. Ponadto twórcy podkreślają, że każdą broń będziemy mogli modyfikować i dostosować do własnych preferencji, co tylko zwiększy radość z grania. Trzeba przyznać, że najnowsza odsłona Call of Duty ma szansę sprawić, że seria wróci na właściwe tory, a gracze sięgną po ten tytuł z wielką chęcią i nie będą mogli się od niego oderwać przez długie godziny. Miejmy nadzieję, że Sledgehammer Games nie zawiedzie fanów serii i na rynek trafi kolejna, bardzo dobra pierwszoosobowa strzelanina akcji.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Gra zadebiutuje już 4 listopada tego roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, Xboksie One, PlayStation 3 oraz na Xboksie 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Zombie ewolucja- jak zmieniały się żywe trupy na przestrzeni lat

Zombie to niezwykle popularny temat, który jest obecny w popkulturze już spory...
Read More