Nowe informacje i obrazek ze Star Wars Battlefront

W sieci zostały udostępnione nowe informacje na temat gry Star Wars Battlefront. Gracze mogą sprawdzić nowy obrazek gry, która trafi między innymi na konsole nowej generacji.

Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!
Star Wars: Battlefront stało się faktem. Wielki rozmach, grafika nowej generacji, oraz starcia na niebywałą skalę!

Star Wars Battlefront najprawdopodobniej pojawi się na rynku pod koniec 2015 roku. Warto jest więc coraz częściej przyglądać się tej świetnie zapowiadającej się strzelaninie FPP. W sieci został opublikowany nowy obrazek z gry, który rzuca nowe światło na jedną z lokacji dostępnych w grze.

Na poniższej ilustracji możecie zobaczyć charakterystyczną dla uniwersum Star Wars scenę. Widać na niej skrywających się rebeliantów, dobrze uzbrojonych żołnierzy imperium oraz poruszającego się robota AT&ST.

Warto również odnieść się do nowych informacji przekazanych przez redakcję IGN. Lokacje w Star Wars Battlefront mają znacząco różnić się rozmiarami. Autorzy gry zdecydowali się na takie rozwiązanie, aby jak najefektywniej wykorzystać potencjał Gwiezdnych Wojen. Na ten temat z redakcją IGN rozmawiał dyrektor kreatywny gry – Niklas Fegraeus.

”Skala map w naszej grze będzie zróżnicowana. Aktualnie podjęliśmy decyzję o dostosowaniu konkretnych map oraz ich części do konkretnych trybów rozgrywki. Aktualnie wypracowaliśmy niesamowitą skalę lokacji, ale każdy powinien spełnić swoje fantazje dotyczące bitw w Gwiezdnych Wojnach.” – Niklas Fegraeus, DICE.

Mijemy nadzieję, że Star Wars Battlefront spełni oczekiwania graczy i będzie kolejną grą studia DICE, która zaoferuje nam bitwy zakrojone na wielką skalę. Tytuł powinien pojawić się pod koniec roku 2015 na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

[dzięki – http://uk.ign.com/articles/2015/01/29/star-wars-battlefront-stunning-endor-concept-art-revealed-ign-first]

Star Wars Battlefront.
Star Wars Battlefront.
Written By
More from Patryk

Lords of the Fallen atakuje nas nowym zwistunem

Udostępniono nowe materiały wideo z gry Lords of the Fallen. Tomasz Gop,...
Read More