Nowe gry Namco Bandai w planie wydawniczym firmy Cenega

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gier One Piece Unlimited World Red oraz How to Train Your Dragon 2: The Video Game w naszym kraju. Możecie się spodziewać wersji na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PlayStation Vita.

Firma Cenega to jeden z największych dystrybutorów gier w naszym kraju.
Firma Cenega to jeden z największych dystrybutorów gier w naszym kraju.

Firma Cenega z przyjemnością informuje, iż do planu wydawniczego trafiły gry One Piece Unlimited World Red oraz How to Train Your Dragon 2: The Video Game. Mowa tutaj o grach na platformy PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PlayStation Vita.

One Piece Unlimited World Red to gra akcji z elementami RPG, w której piraci Słomianego Kapelusza zaprzyjaźnili się z wesołym szopem o imieniu Pato, który posiada tajemniczą moc. Bohaterowie zgadzają się towarzyszyć Pato w misji „spotkania kogoś”. Pato prowadzi ekipę na Zapomniane Wyspy, gdzie wszyscy piraci poza Luffym zostają porwani przez okrutnego korsarza o imieniu Czerwony Baron. Luffy będzie walczyć, by odzyskać swoją załogę z rąk wroga i dowiedzieć się, co właściwie planuje Czerwony Baron…

Premiera tytułu 27 czerwca na konsole PlayStation 3 oraz PlayStation Vita w angielskiej wersji językowej. W ofercie znajduje się także Edycja Kolekcjonerska.

Edycja kolekcjonerska gry  One Piece Unlimited World Red.
Edycja kolekcjonerska gry One Piece Unlimited World Red.

Z kolei w How to Train Your Dragon 2 wrócisz na wyspę Berk, gdzie grupa młodych wikingów szkoli smoki, by na nich latać. Czkawka wrazz przyjaciółmi i ich smoki będą konkurować w zaciętych turniejach, aby zdobyć miano najlepszego Smoczego Jeźdźca. Wybierz smoka, wznieś się ponad chmury i poznaj nowe, nieznane terytoria. Odszukaj ukryte lokacje, odblokuj tajemniczych Smoczych Jeźdźców i przyłącz się do epickich wyścigów wokół pięknej wyspy Berk!

Premiera tytułu 13 czerwca na PlayStation 3 oraz Xbox 360w angielskiej wersji językowej.

Written By
More from Patryk

Dishonored 2 – zdjęcie loga gry i prezentacja na targach E3?

Do sieci wyciekło całkiem ciekawe zdjęcie z Dishonored 2. Powołując się na...
Read More