Nowe grafiki z Lords of the Fallen

W ostatnim czasie możemy zapoznać się z coraz większą liczbą informacji na temat Lords of the Fallen. Staro szkolne rpg, od studia CI Games wygląda coraz lepiej, każdej kolejnej fotografii.

tomaszgop

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy grach z serii Wiedźmin, ale jego nowy projekt to Lords of the Fallen, role play zmierzający na konsole nowej generacji. Akcja Lords of the Fallen została osadzona w rozbudowanym uniwersum, w którym opuszczeni przez Boga ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie. Gracze wcielą się w postać o imieniu Harkyn, podejmującą się misji zlikwidowania źródła nieśmiertelnej i niszczącej siły. Rozgrywka stawiać ma przed graczem szereg wyzwań, a sama gra celuje w grupkę zapaleńców, którzy smakują się w wysokim poziomie trudności.

Projekt wniesie sporo nowości do skostniałego segmentu rpg, a sam twórca, znany i szanowany w branży Tomasz Gop, przyznaje że inspirował się świetnym Dark Souls. Główny wątek fabularny trwać będzie 15 godzin. Co ciekawe, tyle czasu zajmie nam sama rozgrywka i doprowadzenie do napisów końcowych, tym nie mniej jest to tylko początek zabawy, ponieważ gra zaoferuje nam tryb New Game Plus, który odblokuje masę zawartości i zachęci do ponownego przejścia gry. Na screenach poniżej możemy obserwować walkę dwóch barbarzyńców na polu bitwy, jak również starcie z wielkim rycerzem. Wszystko wskazuje na to, że CI Games pracują w pocie czoła nad całkiem ciekawą grą rpg, której nie można odmówić uroku, bo poniższe screeny jasno pokazują, że gra stoi na bardzo wysokim poziomie technologiczny. Silnik gry jest wstanie generować mnogość detali, efekty cząsteczkowe, jak również dynamiczne oświetlenie.

Premiera Lords of the Fallen została zaplanowana na jesień tego roku. Gra trafi na następujące platformy: PlayStation 4, Xbox One, jak również komputery osobiste.

Lords_of_the_fallen_1

 

Lords_of_the_fallen_2

Written By
More from konadmin

Afera PSNGate – nowe wieści

W Internecie huczy od plotek na temat losów danych użytkowników, korzystających z...
Read More