Nowe grafiki z Batman: Arkham Knight.

Jedną z największych zalet nowego Batmana będzie oprawa graficzna!

BATMAN: ARKHAM KNIGHT TO CZWARTA CZĘŚĆ PRZYGÓD OPOWIADAJĄCYCH O MROCZNYM RYCERZU. JEST TO NATURALNA KONTYNUACJA ARKHAM CITY. PONOWNIE ZA GRĘ ODPOWIEDZIALNE JEST STUDIO ROCKSTEADY. BATMAN: ARKHAM KNIGHT ZMIERZA NA KOMPUTERY OSOBISTE ORAZ NA KONSOLĘ NOWEJ GENERACJI PLAYSTATION 4 ORAZ XBOX ONE.

Czy Batman: Arkham Knight będzie świetnym zwieńczeniem trylogii?

Nowe grafiki pochodzące z Batman: Arkham Knight pojawiły się na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter. Przedstawiają one Harley Quinn, pomocnica i ulubiona dziewczyna Jokera, pozostałe dwie grafiki ukazują Batmobil, na temat którego twórcy rozprawili na łamach PlayStation Blog, gdzie podkreślają, że dopiero w tej części mogli pozwolić na oddanie w ręce graczy pojazdu. Dopiero teraz jest to możliwe za sprawą konsol nowej generacji, na które trafi nowy Batman(i oczywiście na PC). Na ostatnim obrazku nie mogło zabraknąć oczywiście głównej postaci, czyli Batmana. Jakość zdjęć nie powala, ale raczej nie ma się czym martwić, ponieważ Rocksteady na pewno w dniu premiery odda w ręce graczy taką wersję gry, na jaką wszyscy czekamy.

Technologicznie tytuł trzyma bardzo wysoki poziom, sylwetki bohaterów są bogate w szczegóły, a sam Batman prezentuje się rewelacyjnie. Oficjalna data premiery zaplanowana jest na 14 października tego roku, natomiast premiera w Polsce nastąpi trzy dni później. 

 

More from Mikołaj Ciesielski

W Mortal Kombat X mogą pojawić się postacie z innych uniwersów

Mortal Kombat X to kolejna odsłona słynnej serii bijatyk. Za najnowszą część...
Read More