Nowe, gorące materiały z gry Watch Dogs, oraz plany na przyszłość Ubisoftu

WATCH_DOGS TO NAJNOWSZA PRODUKCJA UBISOFTU, KTÓRA MA BYĆ PRAWDZIWĄ INNOWACJĄ W GRACH TEGO TYPU. PREMIERA ZAPLANOWANA JEST NA 27 MAJA, CZYLI ZA NIECO PONAD DWA TYGODNIE. WSZYSCY CZEKAJĄ Z NIECIERPLIWOŚCIĄ I ZADAJĄ SOBIE PYTANIE, CZY SANDBOX OD UBISOFTU JEST W STANIE NAWIĄZAĆ WALKĘ Z SERIĄ GRAND THEFT AUTO? 

Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.
Watch Dogs otrzyma przepustkę sezonową, co wpłynie na zawartość rozgrywki i dorzuci nowego bohatera, również na Wii U.

Studio Ubisoft pragnie, aby ich najnowsza produkcja mogła w przyszłości stać się serią. Na razie jednak podkreślają, że priorytetem jest wypuszczeni gry na rynek oraz to, by odniosła sukces. Cały czas jednak podkreślając, że Watch_Dogs ma potencjał, by stać się początkiem serii, która będzie długoterminową marką Ubisoftu. Nie potrafił jednak powiedzieć ile czasu jest na to potrzebne. Ciekawe czy niedawne zamieszanie odnośnie rozdzielczości i ilości klatek na sekundę na poszczególnych platformach pomoże w odniesieniu planowanego sukcesu, czy tylko zniechęci graczy do sięgnięcia po nowy projekt Ubisoftu.

Co więcej, w sieci pojawiły się świeże materiały z rozgrywki, które trwają dwanaście minut. Tytuł prezentuje się na nich niezwykle ciekawie i pokazuje pazur technologiczny. Na dwóch filmikach możecie przyjrzeć się jeździe samochodem oraz agresywnym akcjom. Gra trafi w nasze łapska już za dziesięć dni. Warto wspomnieć, że pierwotnie Watch_Dogs miało pojawić się pod koniec listopada ubiegłego roku, lecz twórcy stwierdzili, że lepszym pomysłem będzie przeniesienie premiery na wiosnę tego roku, a dokładniej na 27 maja. Tytuł będzie dostępny na konsolach nowej generacji, Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. 

More from Mikołaj Ciesielski

Shinji Mikami zaprezntował demo rozgrywki z The Evil Within

The Evil Within jest przedstawicielem gatunku survival horror. Nad produkcją gry czuwa...
Read More