Nowe fragmenty rozgrywki z Yaiba: Ninja Gaiden Z

Yaiba: Ninja Gaiden Z to gra, która całym sobą składa hołd gatunkowi slasherów. Projekt studia Comcept, wydawany przez Tecmo Koei, prezentuje się znakomicie!

yaiba-ninja-gaiden-z

Yaiba: Ninja Gaiden Z jest trzecioosobową grą akcji, wchodzącą w skład marki Ninja Gaiden. Tytuł jest oderwany od linii fabularnej głównego cyklu. Głównym bohaterem jest Yaiba Kamikaze, zabójca należący do potężnego klanu ninja, z którym to właśnie zerwał wszystkie więzi. Protagonista starł miecze z Ryu Hayabusą, bohaterem serii Ninja Gaiden, przegrał z kretesem, przy czym stracił oko i ramię. Mroczne moce wskrzeszają naszego bohatera, w zamian chcą pomocy w walce z plagą zombies.

Gra jest typowym, dynamicznym, nastawionym na szybką i wartką akcję slasherem. W głównej mierze rozgrywka skupia się na wykonywaniu zaawansowanych kombinacji i walki w zwarciu. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, kamera jest ustabilizowana w rzucie izometrycznym. Warto wspomnieć o grafice, która opiera się o znany w branży cell-shading, czyli komiksową otoczkę. Dzięki tej technologii, mimo braku zaawansowanych technologii, twórcy wyciskają z gry ostatnie soki, a wszystko prezentuje się znakomicie.

Premiera Yaiba: Ninja Gaiden Z już lutym przyszłego roku. Radzę do tego czasu podszkolić się w walce na miecze, ponieważ tych nie zabraknie w grze Tecmo Koei!

Written By
More from konadmin

Polityka Przechowywania Plików Cookies

Polityka prywatności Projekt Konsola. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przechowywania i dostępu...
Read More