Nowe fragmenty rozgrywki z Mortal Kombat X

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Na pokazie rozgrywki zaprezentowano nowe fragmenty rozgrywki, które trafiły do sieci.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Już za kilka dni premiera Mortal Kombat X. Nie powinny więc dziwić nowe materiały wideo z tej produkcji. NetherRealm Studios zorganizowało pokaz rozgrywki na żywo, który udostępniono w sieci.

Poniższy materiał prezentuje przede wszystkim Kenshiego, jego styl walki oraz arsenał ciosów. Nie zabrakło również miejsce dla jednej z pań, a mianowicie Blade, której również możemy przyjrzeć się bliżej na filmie.

Jeśli nie możecie doczekać się najnowszej odsłony serii i jesteście ciekawi, jak postacie prezentują się podczas walki, to rzućcie okiem na poniższe materiały. Prawie pół godziny starć różnych wojowników, na pewno pozwoli na wyrobienie sobie odpowiedniej opinii na temat nowego Mortal Kombat.

Mortal Kombat X zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One. Premiera gry na tych platformach zaplanowana jest na 14 kwietnia 2015 roku. Na konsolach siódmej generacji tytuł ten pojawi się dopiero w czerwcu.

 

 

 

More from Mikołaj Ciesielski

W Dragon Age: Inkwizycja jeden z naszych kompanów będzie homoseksualistą

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część popularnej serii gier z gatunku cRPG,...
Read More